Бізнес та акції

Будемо мінятися: “ПриватБанк” повідомив про нові правила роботи з картками

Українські банки, включаючи «ПриватБанк», тепер будуть приймати платежі на корпоративні та бізнес карти своїх клієнтів по іншому, задіюючи IBAN-дані, а не звичайний номер картки. Платникам доведеться вводити дані про себе в форматі IBAN, якщо одержувач досяг свого ліміту в 30 тисяч гривень на місяць.

Дане рішення було прийнято Національним Банком України, повна інформація викладена в постанові №65 від 16 травня 2020 року. Відповідно до зазначеної інформації, українські банки повинні перейти на міжнародну систему IBAN, щоб відповідати сучасним вимогам фінмоніторингу. Тепер при переказі грошей на рахунок партнера по бізнесу потрібно буде вводити свої дані – рахунок, ідентифікаційний номер та інші відомості, щоб ідентифікувати особу, а не простий набір цифр з картки.

На даний момент нововведення стосуються тільки корпоративних і бізнес-карт користувачів «ПриватБанк» (також карти «Ключ до рахунку»), рахунків фізичних осіб це не стосується. Якщо і одержувач, і відправник користуються рахунками одного банку (наприклад, «ПриватБанку»), то ніяких обмежень немає – система сама буде підставляти IBAN-ідентифікатори при введенні номера карти в фоновому режимі, без участі клієнта. Однак в разі отримання переказів з інших банківських установ в «ПриватБанку» встановлено ліміт – в місяць можна буде отримати тільки 30 000 гривень, після чого оплата по введеному номеру карти прийматися не буде. Але знову-таки – цей ліміт введений лише для ідентифікації особистості, тобто при перевищенні даного максимуму потрібно буде лише ввести свої IBAN-ідентифікатори, щоб вказати особу, а потім продовжити роботу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button