Новини

Xiaomi Mi Mix 4 може записувати відео в 6K при 30 к/с

Компанія Samsung Electronics анонсувала перший в світі датчик мобільного камери, який виходить за межі 100 Мп. Samsung ISOCELL Bright HMX це 108-мегапіксельний сенсор для смартфонів, створений в результаті тісної співпраці південнокорейського виробника з Xiaomi.

Будучи першим мобільним датчиком зображення з великим розміром 1 / 1,33 дюйма, Samsung ISOCELL Bright HMX може поглинати більше світла при слабкому освітленні. Розмір пікселя становить 0,8 мкм. За допомогою нового сенсора можна робити великі фотографії з розширенням 12032 × 9024 пікселів, а також записувати відео роздільною здатністю 6К (6016 × 3384 пікселів) з частотою 30 к / с. Передбачається, що знімок, зроблений в повному розширенні, буде важити близько 19 МБ.

Новий датчик підтримує технологію злиття пікселів Tetracell для отримання більш яскравих зображень з роздільною здатністю 27 Мп. Також Samsung ISOCELL Bright HMX поставляється з підтримкою Smart ISO, яка автоматично вибирає рівень світлочутливості.

ISOCELL Bright HMX

Датчик зображення ISMPELL Bright HMX 108MP буде запущений в масове виробництво в кінці серпня цього року. Першим смартфоном, який отримав сенсор на 108 Мп стане Xiaomi Mi Mix 4. Анонс гаджета очікується у вересні поточного року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button