Про ці чотири зручні функції месенджера Viber ви могли не знати

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Компанія Rakuten анонсувала вихід масштабного оновлення для месенджера Viber, яке додасть в програму великий набір функцій, корисних для бізнесу і простих користувачів. Торкнуться нововведення як зручності використання програми, так і персоналізації своїх даних.


Відповідно до заяв представників компанії, оновлення має з’явиться в найближчому часі. Особливо розробники пишаються чотирма функціями, які зроблять Viber ще більш зручною програмою для користувачів. Головною опцією стане відео-чат – тепер клієнти Rakuten можуть вести переговори з безліччю співрозмовників, при цьому на екрані будуть відображатися всі вони, а не тільки один на вибір. Також цікавим нововведенням стане функція відключення мікрофону, яка відноситься до декстопної версії програми. При розмові через комп’ютер користувач зможе відключати мікрофон, не запускаючи при цьому сам додаток. Ще однією цікавою опцією стала можливість сортування медіафайлів – розміщувати їх можна в окремі папки, як зображення, анімації, фотографії або карти. Любителям виділятися на тлі інших напевно сподобається опція форматування тексту. Тепер в повідомленнях можна буде міняти шрифт написаного, виділяти жирним або курсивом, а також закреслювати окремі слова.

Крім простих користувачів Rakuten подбала і про представників бізнесу. У програму додана функція швидкого пересилання документації між користувачами, щоб співробітники компанії могли швидко висилати чеки, документи і договори відразу декільком своїм клієнтам. Всі відправлення будуть захищені наскрізним шифруванням, тобто доступ до повідомлення буде тільки у відправника і одержувача. Крім цього можна буде закріплювати в чатах бізнес-повідомлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей