Hardnews

Redmi офіційно анонсувала вихід в Україні «телевізорів для бідних» Redmi Smart TV X

Компанія Redmi все ж випускає за межами Китаю свою лінійку смарт-телевізорів Redmi Smart TV X, які відрізняються збалансованою ціною і відмінними технічними характеристиками. Пристрої надійдуть у продаж 26 березня, обійдуться вони в суму від 11 до 14 тисяч гривень.

Дана інформація з’явилася на сайті компанії, а також спільнотах і сторінках соціальних мереж. Варто відмітити, що телевізори Redmi Smart TV X доступні для жителів Китаю ще з 2020 року, проте довгий час фірма не збиралася випускати їх за межі країни. І ось цей час настав – з 26 березня українці і жителі решти світу зможуть насолодитися переглядом фільмів і передач на якісному екрані. А насолодитися можна буде сповна, адже дані девайси відрізняються дуже високими технічними характеристиками.

Почнемо з того, що телевізори Redmi Smart TV X оснащені прошивкою Android TV 10 і Xiaomi PatchWall, що робить їх функціональною смарт-технікою. Це означає, що пристрій може бути підключений до «розумної системі» вдома, тобто управляти ними можна через інтернет і голосовими командами. Швидкодія телевізорів забезпечується чотирьохядерним процесором MediaTek MT9611, пристрої мають 16 ГБ вбудованої і 2 ГБ оперативної пам’яті. Технологія Xiaomi Reality Flow дозволяє запускати на девайсах контент, знятий з частотою до 60 і від 24 к / с. Реалізована підтримка Dolby Audio, DTS Virtual X, Dolby Vision, HLG і HDR10 +, частота оновлення екрану дорівнює 60 Гц. На вибір доступні моделі з діагоналлю екрана 65, 55 і 50 дюймів. Найменші телевізори (50 дюймів екрану) обійдуться в 11472 гривень, за 65 доведеться заплатити 18700, а за 55 – 14800 гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button