Новини

Експерти назвали головні переваги при покупці Xiaomi Mi Band 4

Новинка від Xiaomi уже доволі давно продається в Україні. Тому на основі особистих вражень і порівняння з попередньою моделлю Xiaomi Mi Band 3 редакція GSMinfo склала список переваг новинки.

Купити новий фітнес-браслет в Україні можна вже в сотнях магазинів, при виборі звертайте увагу на рейтинг магазину і версію браслета. Існують версії Mi Band 4 без NFC (XMSH07HM) і з NFC (XMSH06HM). За себе говорять кількість продажів і відгуки. А також ряд продавців при покупці дає в подарунок змінні оригінальні браслети або захисні скла / плівки.

Xiaomi Mi Band 3  був чудовим браслетом, але функціоналу помітно не вистачало, особливо на тлі конкурентів і сторонніх додатків для браслета. Давайте розберемо 10 головних причин, чому слід купити Xiaomi Mi Band 4:

Xiaomi Mi Band 4

1. Новинка. Природно, новинка Xiaomi MiBand 4 має певний Wow-ефект і притягує інтерес оточуючих. Якщо ви звикли бути в тренді, тоді пора оновити ваш браслет!

2. На відміну від попередників, браслет Xiaomi MiBand 4 отримав яскравий кольоровий екран. На сонці цілком читабельний. Є відображення рівня заряду, денної активності, поточної дати та часу.

3. Додатково, браслет отримав можливість відображати повідомлення. З коробки є підтримка кирилиці з нормальними (!) Шрифтами. Після всієї мороки з прошивкою через неоригінальні додатки і відкотом версій це виявилося вкрай зручно. Додаток дозволяє налаштувати програмні сервіси, такі як відображення прогнозу погоди, афіші, трансляція повідомлення електронної пошти, соціальних мереж і месенджерів.

Xiaomi Mi Smart Band 4

4. Браслет має вбудоване управління програвачем музики. Нарешті допилили потрібну функцію !!!

 Робимо простий свайп в сторону з основного екрану і отримуємо доступ до плеєра. 

5. Родзинка моделі – кольоровий сенсорний дисплей. Тепер активна не тільки область кнопки, як в Miband2, а вся поверхня 0,95 “кольорового AMOLED-дисплея з роздільною здатністю 240 × 120 точок. Це дещо більше, ніж у Miband3. 

У додатку є можливість налаштувати циферблат і вибрати теми інтерфейсу.

Xiaomi Mi Band 5 і Band 4

6. Браслет MiBand 4 отримав коректно працюючий новий пульсометр. Тепер не вийде виміряти кількість ударів в хвилину у рулончика туалетного паперу. А в новій версії цей датчик використовують ще і як датчик, що визначає встановлений браслет на руку.

7. У новинці використовується економічний і сучасний модуль Bluetooth 5.0 BLE, що з урахуванням кольорового дисплея дає невелике збільшення автономності в порівнянні з MiBand 3. До речі, акумулятор тепер аж 135 мАг проти 110 мАг у MiBand 3.

8. У Xiaomi Mi Band4 додали новий тип зарядки. Тепер це підпружинені контакти на нижній частині капсули, як і у браслетів Хiaomi hey +. Але для зарядку капсулу все таки потрібно витягувати з браслета.

9. У новій версії додали ще більше фітнес-активностей. Тепер відстежується GPS трек переміщення, який потім можна подивитися на карті смартфона в додатку. У пристрої використовується 6-осьової акселерометр і присутній новий детектор типу активності. Браслет тепер стежить, чи не засиділися ви за робочим місцем. А також може визначати типи активності самостійно. У старому MiBand 3 подібні функції були відсутні, а також акселерометр застосований на 4 осі.

Xiaomi Mi Band 4

10. Ну і нарешті вишенька на торті. Я втратив зарядку від свого улюбленого MiBand3. Поліз шукати на Алі зарядки, і звернув увагу на цей браслет MiBand. Виявилося простіше доплатити і взяти новинку, ніж домучували стару капсулу. Ціна новинки дуже приємна і падає практично кожен день.

 Приємний плюс – додаток залишився старим, MiFit. Нічого видаляти не потрібно, просто прив’язуємо новий браслет, деактивувавши старий зі збереженням налаштувань. Зверніть увагу, в меню додалися пункти з відображенням скінів циферблата і вибором активностей.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button