Показано перший смартфон від Ілона Маска з супутниковим інтернетом Starlink

Іншою особливістю Model Pi має стати незвичайне покриття корпусу

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Чутки про те, що компанія Tesla хоче дебютувати на ринку смартфонів, ходять вже давно, правда ніякої конкретної інформації про пристрій ще не було. Однак днями в мережі виявилися перші рендери моделі, яка буде називатися Tesla Model Pi.


Завдяки зображенням стало відомо, що гаджет отримає квадрокамеру з незвичайним оформленням блоку і Фронталку, розміщену прямо під екраном. Нагадаємо, що смартфон з таким селфі-модулем вже виходив, це ZTE Axon 20 5G. Але технологія виявилася дуже сирою і якість Селфі на «невидиму» фронталку у ZTE відповідає смартфонам 5-річної давності. Цікаво побачити, як цю концепцію зможе реалізувати Tesla.

Tesla Model Pi Tesla Model Pi

Іншою особливістю Model Pi має стати незвичайне покриття корпусу, завдяки якому пристрій зможе міняти свій колір. Концепт продемонстрований на зображенні нижче.

Tesla Model Pi

Точні технічні характеристики гаджета як процесор, діагональ екрану, обсяг оперативної пам’яті і ємність акумулятора все ще невідомі, але заявлено, що Tesla Model Pi буде підтримувати інтернет Starlink від SpaceX з максимальною швидкістю завантаження даних до 210 Мбіт / с. Також прямо зі смартфона можна буде майнити криптовалюту Marscoin.

Tesla Model Pi

Крім цього новинці приписують глибоку інтеграцію з технологіями Neuralink.
Це нейрокомп’ютерний інтерфейс, тобто чіпи, які компанія Ілона Маска планує імплантувати в мозок людей, для лікування травм і поліпшення здібностей головного мозку, вже до кінця 2021 року.

Всі ці розробки дійсно належать Ілону Маску, але реалізувати їх в одному пристрої буде дуже важко. Тому ймовірність, що Tesla Model Pi вийде саме в такому вигляді, викликає сумніви. До того ж, залишається тільки здогадуватися скільки за підсумком смартфон з подібним функціоналом буде коштувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Київстар дозволив “безлімітно” стежити за іншими абонентами

Починаючи з наступного тижня, Київстар поліпшить свою популярну послугу, яка дозволяє вам стежити за абонентами, за яких ви переживаєте,...

Більше схожих статей