Бізнес та акції

Стало відомо, кому стане дзвонити ПриватБанк, якщо у вас буде заборгованість

Клієнт великого українського банку «ПриватБанк» повідомив про дивну звичку співробітників фінустанови обдзвонювати всіх знайомих боржника по кредитах. Користувач заявив, що колектори продовжують турбувати його дружину по несплаченому боргу чоловіка, хоча вони давно вже знаходяться в розлученні.

Дану інформацію чоловік розмістив в спеціальному розділі сайту Мінфін, присвяченому «ПриватБанку». Там він поскаржився на активність співробітників банку, які обдзвонюють всіх знайомих людини, яка взяла кредит у фінустанови і не виплачує його. У таку ситуацію потрапив сам автор коментаря – він взяв гроші в борг у банку, але з особистих причин не може його виплатити. Співробітники «ПриватБанку» дзвонять йому постійно, але через те, що це неефективно, додатково вони обдзвонюють і його родичів / знайомих, включаючи колишню дружину. З дружиною вони розлучилися, вона не розуміє, чому турбують її, так як з колишнім чоловіком контакт не підтримує. Сам клієнт вважає, що своїми діями «ПриватБанк» порушує законодавство України, так як номер членів своєї сім’ї при оформленні кредиту користувач не давав, а значить банк отримав їх з вільних джерел.

У коментарях до посту йому відповів представник «Приватбанку», який заявив, що фінустанова діє в рамках закону, спираючись на пункт 1.1.3.2.4. Договору, який укладається між кредитором і позичальником. У ньому сказано, що співробітники банківської організації мають право повідомляти третім особам про порушення умов угоди з боку позичальника. Інші користувачі також підключилися до розмови і перейшли на бік банку, заявивши, що користувач повинен виплачувати борг, а не шукати лазівки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button