В 2021 році смартфонів Samsung може на всіх не вистачити

«Попит як і раніше в основному перевищує пропозицію»

Зараз на головній

У 2021 році Samsung може помітно скоротити виробництво смартфонів. Про це повідомляє Reuters .


Qualcomm, яка є одним з лідерів на ринку напівпровідників, не може поставити Samsung необхідну кількість процесорів. Про це агентству на умовах анонімності розповіли два джерела в американській компанії. Попит на чіпи Qualcomm різко виріс в останні місяці, компанія не може забезпечити партнерів необхідною кількістю процесорів через брак компонентів для їх виробництва.

Зокрема, інсайдер заявив, що відчувається дефіцит флагманського процесора – Snapdragon 888. Інший співрозмовник в компанії передбачив, що через дефіцит чіпів в цілому у Samsung виникнуть проблеми з виробництвом смартфонів низького і середнього цінових сегментів. Представник Samsung, з яким зв’язалися журналісти, відмовився від коментарів. В Qualcomm розповіли, що компанія має намір вирішити проблеми з поставками в майбутньому.

Snapdragon 888

«Попит як і раніше в основному перевищує пропозицію», – заявив генеральний директор Qualcomm Кріштіану Амон (Cristiano Amon) під час щорічних зборів акціонерів в минулу середу. За словами опитаних Reuters аналітиків, брак мікропроцесорів збільшує вартість навіть найдешевших чіпів. Наприклад, чіп мікроконтролера від STMicroelectronics, спочатку оцінений в два долари, тепер продається по 14 доларів за штуку.

Також корейська корпорація відчуває проблеми через обставини непереборної сили. Наприклад, виробляючий радіочастотні трансивери завод Samsung в Техасі в лютому був змушений припинити роботу через брак електроенергії, викликаної зимовими штормами.

Разом з тим експерти відзначили, що найсильніше від дефіциту на ринку страждає середній і дрібний бізнес, а не транснаціональні корпорації на зразок Samsung. Наприклад, Qualcomm в першу чергу зацікавлена ​​забезпечити своїх найбільших партнерів. Пріоритетним продуктом компанії є флагманський процесор Snapdragon 888, застосовуваний в найдорожчих смартфонах на Android.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

SourceReuters
22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей