Опубліковано якісне фото iPhone без «чубчика»

Зараз на головній

Деякий час назад з’явилися чутки, що нові iPhone позбудуться вже сталого фірмовим «чубчика». Замість нього, нібито, компанія має намір впровадити в смартфон звичайний виріз у формі отвори, який використовується в більшості Android-смартфонів.


І ось, в мережі з’явилися якісні фото iPhone з таким зовнішнім виглядом. Як пише MyDrivers, приблизно так може виглядати одне з прийдешніх поколінь смартфонів Apple. Правда, залишається відкритим питання: чи планує яблучна компанія залишати систему Face ID або ж, через неможливість розмістити необхідні датчики, від неї буде вирішено відмовитися?

iPhone 2022

Нагадаємо, що крім відмови від «чубчика», майбутнім iPhone також приписують появу нового роз’єму для зарядки – MagSafe замість Lightning. При цьому, за словами інтернет-інсайдерів, Apple не стане використовувати в своїх телефонах USB-C через недосконалість технології.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей