Ощадбанк списує 200 гривень за обслуговування: допомогла поліція

Зараз на головній

Житель України похилого віку залишив негативний відгук на адресу українського банку «Ощадбанк», який буквально нав’язав йому картку. Все б нічого, але за обслуговування цього пластика йому доведеться платити відчутні гроші зі своєї маленької пенсії, а закривати рахунок фінустанова відмовляється.


Своє обурення клієнт банку виплеснув в відгуку, розмістивши його на сайті Мінфіну. Там він детально описав ситуацію – почалося все з дзвінка представника «Ощадбанку», який заявив, що на ім’я пенсіонера випущена картка і її потрібно забрати у відділенні. Клієнт відмовився, заявивши, що ніяких карт не замовляв і планує цього робити. Коли він в черговий раз у справах відвідав представництво «Ощадбанку», працівник йому сказав, що у них лежить його іменна картка. Пенсіонер знову сказав, що не замовляв її і не збирається нічого отримувати. Ще через добу йому прийшло СМС-повідомлення про те, що з його пенсійної картки списалося 200 гривень за обслуговування «універсальної» карти. Розсерджений клієнт зателефонував оператору і зажадав пояснень. Той заявив, що на його ім’я вже давно була випущена карта, за її оформлення і випуск з його рахунку списали 200 гривень, до того ж користувачеві доведеться платити по 200 гривень в рік за обслуговування пластику, а якщо раз на місяць через неї не пройде мінімум 3000 гривень, то буде нарахована пеня в розмірі 25 гривень.

Зрозуміло, пенсіонер був незадоволений і зажадав закрити рахунок і повернути йому 200 гривень. Оператор відмовився. Тоді він пішов у відділення з тією ж вимогою, але там йому заявили, що така операція недоступна. Закінчилося все тим, що чоловік написав заяву в поліцію, зазначивши, що «Ощадбанк» шахрайським шляхом забрав у нього 200 гривень. Через добу гроші повернулися на рахунок, а карта була закрита.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей