Названий спосіб зберегти заряд сучасних смартфонів

Зараз на головній

Американський оператор зв’язку рекомендував своїм клієнтам відключити 5G на сучасних смартфонах, щоб зберегти зарядку. Про це повідомляє видання The Verge.


Журналісти звернули увагу на публікацію одного з найбільших провайдерів США Verizon в Twitter. Співробітник підтримки абонентів назвав спосіб поліпшити автономність пристрою з 5G, відключивши роботу зв’язку п’ятого покоління. «Один із способів продовжити час роботи – включити LTE», – говорилося в повідомленні.

Автори зазначили, що представники Verizon фактично не призвали абонентів відмовитися від 5G, але дуже обережно натякнули на це. Через деякий час опублікований 28 лютого твіт був видалений.

Деякі абоненти Verizon негативно сприйняли пораду оператора, назвавши цей спосіб половинчастим, яка не вирішує проблему. Також частині користувачів здалося абсурдним купувати новий і дорогий телефон з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, а потім відключати на ньому 5G.

У розмові з абонентами представники Verizon відзначили, що на даний момент одним з пріоритетів компанії є розширення зони покриття з підтримкою надшвидкого діапазону mmWave. Журналісти помітили, що повноцінний перехід на 5G в майбутньому дозволить клієнтам американських операторів відмовитися від LTE.

Вивчили нові смартфони Apple журналісти відзначили, що пристрої мають дуже обмежений термін роботи в умовах передачі даних через 5G. Зокрема, проблеми з iPhone 12 виникають при використанні міліметрового діапазону (mmWave), який відрізняється підвищеною швидкістю передачі даних.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей