Новини

Google Pixel 4 XL виявися схожим на героя Футурами

Раніше Google офіційно показав прийдешній Pixel 4 спереду і ззаду , але деякі деталі про смартфон все ще тримаються в секреті. До його презентації залишається близько двох місяців, однак виробники чохлів вже почали готуватися до випуску аксесуарів, завдяки чому стали відомі нові подробиці.

На фотографіях показаний Pixel 4 XL в чохлі від невідомого бренду. Видно, що виробник передбачив виріз під квадратний модуль основної камери. Проте найцікавішою деталлю є наявність у смартфона потрійний камери. На зображеннях від Google було видно тільки два фотомодуля з невідомим сенсором зверху.  На західних форумах одразу почали порівнювати камеру смартфон з персонажем мультфільму Футурама, і варто признати, щось спільного у них дійсно є.

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Google-Pixel-4-XL-futurama.jpg[/image]

До даних слухів поки варто поставитися з часткою скептицизму. Не факт, що Google встановить в нових Pixel потрійну камеру. З чуток, основною модуль буде доповнений ширококутним.

З підтвердженої інформації про майбутніх «пікселях» відомо лише про наявність просунутої системи розпізнавання осіб і можливості управління смартфоном без торкань.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button