Секрети MIUI: Збільшуємо час роботи смартфона

Зараз на головній

У сьогоднішній статті ми покажемо вам ще один простий спосіб збільшити автономність, а іноді і продуктивність вашого смартфона Xiaomi, шляхом правильного налаштування деяких параметрів системи.


Якщо говорити конкретніше, то мова піде про трасування системи. І для початку, ми хочемо коротко, простою мовою пояснити що це таке:

Трасування системи Android – це аналітичний інструмент для розробників, який записує в спеціальний файл всі процеси, які запущені в вашому смартфоні в конкретний проміжок часу.

Потрібно це для того, щоб за допомогою спеціальних графіків відстежити аномалії в тестових збірках програм. Навіть за запевненням самої компанії Google, ця системна функція не несе абсолютно ніякої видимої користі рядовим користувачам, однак як ви вже розумієте, за замовчуванням працює в фоні.

Для початку активуєте меню для розробників, зайшовши в «Налаштування» -> Мій пристрій -> кілька разів натискаючи на пункт «Версія MIUI» до появи напису «Ви стали розробником!»

Тепер повертаємось до головного меню налаштувань і прямуєте в «Розширені настройки» -> Для розробників -> і знаходите рядок «Трасування системи»

Заходьте в це меню і бачите, що в залежності від прошивки у вас буде активний один (а іноді і відразу два) з перемикачів:

  • Записувати дії на телефоні
  • Записувати дії додатків доступних для налагодження

Сміливо відключайте ці непотрібні служби, тим самим допомагаючи телефону працювати довше і швидше.

Після цього рекомендуємо повернутися в меню для розробників і перевірити, чи не вимкнений у вас пункт під назвою «Обмеження запитів Wi-FI», так як на деяких моделях він виявляється неактивний. Якщо у вас так, то обов’язково включіть його.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей