Названо помилки у використанні смартфонів, які швидко скорочують термін служби

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Не всі користувачі знають, що, користуючись смартфоном правильно, ви можете істотно продовжити термін його служби. У цій статті ми розповідаємо про найбільш часто здійснювані помилки, які знижують термін життя вашого пристрою.


Експлуатація при екстремальній температурі

Напевно у вас були ситуації, коли, діставши смартфон на морозі, він моментально розряджався. У цей момент на акумулятор йде колосальне навантаження, що знижує його довговічність. Так що, діставати мобільний гаджет з кишені взимку варто тільки в екстреному випадку. Те ж саме стосується і експлуатації в спеку.

Неправильна зарядка

Ще один момент, пов’язаний з батареєю. Багато користувачів наївно вважають, що смартфон вартує підключати до розетки тільки коли заряд акумулятора опуститься до 0%, а відключати, як тільки він досягне 100%. Це в корені неправильно.

Зарядка

Справа в тому, що кожна батарея сучасного смартфона розрахована на певну кількість циклів повної зарядки. З огляду на це, куди доцільніше підтримувати заряд смартфона в діапазоні 40-80%. Так пристрій прослужить вам набагато довше.

Користування пристроєм на зарядці

Повірте, краще дати девайсу спокійно зарядитися, а не піддавати його колосальним навантаженням, граючи в улюблену іграшку, поки пристрій підключено до розетки. У цей момент батарея смартфона одночасно і втрачає ресурс і отримує, що в сукупності піддає акумулятор колосальному навантаженню. Напевно, ви помічали, що в такі моменти кришка девайса помітно нагрівається? Уявіть, що твориться з самою батареєю.

Підключення до загальнодоступних точок Wi-Fi

Не така критична помилка, як попередні, але про неї вам теж варто знати. Справа в тому, що загальнодоступні мережі, які зазвичай є в кафе або метро, є легкою ціллю для зловмисників зважаючи на повну відсутність або чисто формальний захист.

Злочинці можуть спокійно зламати ваші цінні дані або завантажити на пристрій вірус, який йому зашкодить. Так що, краще користуватися мобільними даними.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей