З 1 березня: ПриватБанк анонсував зміни, які побачать всі

Зараз на головній

Керівництво великого українського банку «ПриватБанк» попередило українців про приємне нововведення – вони зможуть урізноманітнити дизайн своїх платіжних карт. Для створення унікального дизайну цифрових гаманців навіть платити нічого не доведеться.


Дану інформацію прес-центр «ПриватБанку» розмістив на офіційному сайті фінустанови. Варто зауважити, що цю опцію не можна назвати конкретним нововведенням, так як послуга тестувалася і раніше. Новини про те, що можна буде унікалізувати свої картки, представники банку повідомили ще в минулому році, навіть випустивши обмежену партію карток з незвичайним оформленням. Оновлення сподобалося масовому користувачеві, тому фінустанова запровадила можливість оформляти свої платіжні пристосування в звичайний функціонал.

На сайті «ПриватБанку» також з’явилася докладна інструкція, як створювати унікальний дизайн в платіжних засобах для Google Pay і Apple Pay. Також покроковий «гайд» був опублікований на сторінці установи в соціальній мережі Instagram. Створювати і застосовувати теми можна тільки в додатку «Приват24», обов’язково оновивши його до останньої версії. Після цього потрібно зайти на свій аккаунт, перейти в розділ «Меню карт», вибрати «Дизайн карти», після чого вам відкриється меню варіантів оформлення. Варто зауважити, що на даному етапі користувач може вибирати лише з обмеженої кількості варіантів, однак в майбутньому розробники планують додати інструмент, за допомогою якого можна буде створювати власний дизайн. Послуга повністю безкоштовна, змінити зовнішній вигляд платіжного аккаунта може будь-хто. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї,...

Більше схожих статей