Українців попередили про небезпечний додатку для Android

Зараз на головній

Розробники українського ативірсу “Зілля” розповіли про шкідливу ​​розсилку в популярному месенджері, в якій повідомляється про привабливою акції від однієї з великих українських торгових мереж.


У повідомленні, яке розсилають зловмисники, знаходиться посилання на додаток в офіційному магазині Google Play, який нібито є віртуальною бонусною картою.

Щоб скористатися цією картою, рекомендувалося оформити платну підписку, однак після зняття коштів ніяких нових можливостей користувач не отримує.

Вірус, який експерти назвали Trojan.AndroidOS.Fakeapp.cw, мімікрує під різні подарункові, бонусні та дисконтні картки популярних в Україні ритейл-брендів, а також під додатки з чітамі для популярних ігор, набори шпалер і заставок.

Вартість передплати, яку потрібно було нібито оформити для доступу до всіх функцій, становила близько 200 гривень в тиждень. Збиток від діяльності шкідливої ​​програми оцінюється в мільйони гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У популярного смартфона Xiaomi масово горять системні плати

У китайських ЗМІ пишуть про те, що у смартфонів Xiaomi Mi 11 з'явилися серйозні проблеми. Несподівано виходять з ладу...

Більше схожих статей