Softnews

Чому не слід купувати “одноразовий” номер для реєстрації на сайтах

Номер телефону

Зараз щоб зареєструватися на більш-менш серйозному сайті потрібно обов’язково вказувати номер мобільного телефону.  Мабуть, телефон зобов’язаний зараз бути у всіх зараз.


Але що робити якщо немає телефону?

У мережі є багато сервісів, які дають в оренду номер телефону на який ви можете отримати SMS повідомлення з кодом для активації або навіть на нього може прийти дзвінок.

Але в цьому є підводні камені:

  • – Номер цей одноразовий. Ви на нього можете прийняти смс або дзвінок тільки протягом часу оренди;
  • Через якийсь час цей номер може потрапити до іншої людини, яка просто скине ваш пароль і скористається вашим акаунтом або зареєструє новий, а ваш відв’яжеться;
  • Ви не зможете відновити дані облікового запису по телефону;
  • Номер можливо раніше належав шахраям (в ip-телефонії таке можливо) і бували випадки, що людина яка купила цей номер на час (теж у шахраїв) потрапляв в поле зору правоохоронних органів;
  • М’яко кажучи, це не зовсім законно;

В крайньому випадку, коли аккаунт потрібен на пару днів, звичайно можна скористатися таким одноразовим номером. Але якщо ви хочете зареєструвати аккаунт на себе і не втратити його, то реєструвати потрібно виключно на свої особисті номери.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Показали живі фотографії OnePlus 9 Pro

В минуле

Користувачів попередили про нову небезпеку в WhatsApp

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle