Hardnews

Чому смартфони починають гальмувати з часом і як цього уникнути

Багато користувачів стикаються з проблемою появи гальм на смартфоні з часом. У статті ми розповімо про причини цього феномена, а також дамо практичні поради, які дозволять зберегти швидкодію вашого пристрою якомога довше.


Недолік потужності заліза

Поступово всі програми стають більш вимогливими. Якщо ще кілька років тому смартфону було достатньо всього 2 ГБ оперативної пам’яті, то в 2021 році загальноприйнятим мінімумом вважаються вже 4 ГБ оперативної пам’яті.

MediaTek

Стосується це і процесора. Поступово вимоги до чіпу для коректної роботи ОС все вище і вище, тому через 4-5 років з моменту покупки гаджети починають нещадно тупити і гальмувати, оскільки вони просто не були розраховані на всі сучасні функції та технології, які є в новомодному софту.

У таких випадках варто спробувати користуватися Lite -версіями популярних додатків. Вони куди менше навантажують залізо, а тому можуть нормально працювати навіть на старих девайсах.

Захаращення пам’яті

Недолік постійної пам’яті – ще одна причина, через яку ваш смартфон може лагати . Для того, щоб вона вас обійшла, рекомендуємо не зберігати на пристрої всяке сміття і постійно видаляти зайві файли. До того ж в 2021 році майже в кожній фірмовій оболонці є спеціальний інструмент для таких цілей. Також радимо розщедритися на флешку, щоб зберігати на ній фото / відео і не забивати постійну пам’ять.

Деградація акумулятора

Одна з головних проблем сучасних смартфонів. Якщо раніше знімну батарею можна було поміняти, то тепер у користувача така можливість відсутня. У міру використання акумулятори зношуються, починають гірше тримати напругу. Через це оперативна пам’ять і процесор не можуть працювати на максимальній швидкості, коли це потрібно, що за підсумком призводить до лагів і гальм.

Повністю застрахувати батарею від зносу не можна, а ось відстрочити час Х вам цілком під силу. Для цього потрібно правильно заряджати акумулятор, не користуватися смартфоном під час зарядки, не діставати його на морозі і все в такому дусі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі п’ять небезпек “розумного” будинку

В минуле

Українцям назвали способи знайти загублений смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво