Hardnews

Українцям розповіли, наскільки небезпечно жити поруч з вишкою стільникового зв’язку

Вишка

Вежі стільникового зв’язку всерйоз турбують чимале число українців. Особливо якщо ці вишки розташовані в безпосередній близькості від житлових будинків. Масла у вогонь підливають статті сумнівного штибу, в яких в чому тільки ці вишки ні звинувачують, починаючи від онкології і закінчуючи розповсюдженням COVID-19.


Доходить до того, що особливо вразливі особистості блокують установку нової мережевої інфраструктури і йдуть палити вже існуючі вишки, що відбувається навіть в цивілізованих країнах на кшталт Великобританії. Але наскільки в дійсності небезпечно їх випромінювання? Своєю думкою на тему поділився шеф-редактор інтернет-порталу «Мобільні телекомунікації» Леонтій Букштейн.

Він «шкідливих» вишок нітрохи не боїться. Одну з таких Букштейн взагалі щодня спостерігає зі свого вікна. А все тому, що все обладнання для зв’язку строго контролюється державою і піддається ретельній перевірці перед установкою. Буквально кожен крок потрібно погоджувати з компетентними органами, а діючі стандарти виключають навіть найменшу можливість нанесення шкоди людському організму.

Частоти, на яких передається сигнал, в принципі безпечні для людей. І навіть звичайна мікрохвильова піч на їх фоні виглядає потенційно небезпечніше. Це підтверджують і численні дослідження від вчених з усього світу. Навіть випромінювання від нових вишок формату 5G, які телекомунікаційним компаніям тільки належить встановити по всій країні, не буде винятком з правила. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо спосіб перетворити будь-який смартфон у приховану камеру відеоспостереження

В минуле

Нове відео з Японії набрало 70 мільйонів переглядів в TikTok

В майбутнє

Також буде цікаво