Новини

Смартфони Huawei P30 значно втратили в ціні

Обговорення
Huawei P30

Якщо смартфони Xiaomi дешевшають вже через два-три місяці з моменту старту продажів (а в деяких випадках не проходить і місяця), то Huawei скидає вартість своїх моделей не так швидко, зате в деяких випадках сума знижки виходить солідною. Так сталося, наприклад, з Huawei P30 і P30 Pro.


Ці моделі, випущені чотири місяці тому, стали дешевше разом приблизно на $ 43(1100 грн.) і $ 70 (1800 грн) відповідно. Підсумкова ціна P30 Pro в версії з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті зараз в Китаї – $ 710. Вартість Huawei P30 після зниження ціни починається з позначки $ 525.

Незважаючи на те, що зниження вартості сталося напередодні чергового фестивалю шопінгу в Китаї, немає ніяких відсилань до нього. З цього можна зробити висновок, що P30 і P30 Pro подешевшали перманентно.

В Україні падіння цін можна очікувати вже найближчим часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Партнер Xiaomi випустив ліхтарик, який світить на 110 м.

В минуле

Huawei Mate 30 Pro здивував користувачів своїми фото

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.