Новини

Партнер Xiaomi випустив ліхтарик, який світить на 110 м.

Обговорення

Компанія ZMI, яка є партнером Xiaomi і виробляє портативні акумулятори для відомої китайської компанії, представила новий гаджет.


Портативний ліхтарик ZMI отримав корпус з алюмінієвого сплаву. Сам ліхтарик отримав світлодіод Cree, який гарантує роботу до 100 000 годин при яскравості 500 лм. При цьому максимальна дальність світла становить 110 метрів, а користувачам доступні 5 рівнів яскравості. Управління здійснюється однією кнопкою: тривале натискання включає і відключає ліхтарик, а коротке змінюють рівень яскравості. Подвійне натискання включає найяскравіший світло. Режим SOS включається потрійним натисканням.

ZMI

Пристрій одержав літій-іонний акумулятор високої щільності виробництва LG, ємність якого становить 700 мА • год. Повністю заряджений акумулятор дозволяє ліхтарику працювати до 270 хвилин.

ZMI

Пристрій підтримує двосторонню швидку зарядку потужністю до 12 Вт. Гаджет має вихідний роз’єм USB-A, а також вхідний USB-C для зарядки акумулятора. Пристрій відповідає ступеню захисту IPX7.

Ціна становить 18 доларів, довжина ліхтарика дорівнює 110 мм при масі 90 р 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Експерти назвали кращий iPhone останніх років

В минуле

Смартфони Huawei P30 значно втратили в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.