Softnews

Українцям розповіли про плюси та мінуси VPN в смартфоні

Швидше за все, ви вже стикалися з VPN на комп’ютері, але чи потрібно його встановлювати на смартфон? І якщо так, то навіщо? Дізнаємося, які плюси і мінуси є у віртуальних приватних мереж.


VPN або віртуальна приватна мережа – це служба, яка шифрує дані, які ви відправляєте і отримуєте в інтернеті. Таким чином, з VPN ніхто не зможе відстежити вас в інтернеті. Але навіть якщо ви ні від кого не ховаєтеся, прихована мережева активність має й інші переваги.

Причина номер один для установки мобільного VPN – це забезпечення безпечного підключення до інтернету. Сьогодні ми використовуємо смартфони навіть частіше, ніж ПК або ноутбуки – ми робимо покупки на сайтах, шукаємо інформацію, спілкуємося. Виконуючи ці дії, ми відправляємо в мережу особисту інформацію та припускаємо, що це безпечно і конфіденційно. Але подумайте, ви дійсно хочете ризикувати, вказуючи дані своєї кредитної картки?

Скільки разів ви заходили в кафе і користувалися безкоштовним Wi-Fi на смартфоні? Проблема в тому, що загальнодоступні точки доступу Wi-Fi небезпечні, навіть ті, які вимагають введення пароля (якщо ви можете отримати пароль, то і всі інші теж). Це означає, що будь-який хакер може отримати доступ до будь-яких даних, що передаються через це з’єднання. Налаштування VPN на мобільному пристрої гарантує, що незалежно від того, як ви підключаєтеся до інтернету, ваша інформація буде в безпеці.

VPN

Мобільна VPN також захищає вашу конфіденційність від сторонніх очей, наприклад, від інтернет-провайдера, Google та інших веб-сайтів, які відстежують ваші дії в мережі. Якщо ви коли-небудь використовували режим інкогніто , щоб порівняти ціни на авіаквитки, готелі або інші послуги без відстеження, тоді VPN – це те, що вам потрібно.

Ще одна перевага VPN – це можливість отримати доступ до заблокованого в вашому регіоні контенту. Іноді за допомогою мобільного VPN можна обійти блокування місця розташування, вибравши американський або будь-який інший «домашній» сервер.

На жаль, де є плюси, завжди є і мінуси. Найбільш часто зустрічається недолік при використанні VPN – це зниження швидкості з’єднання, яке відбувається через те, що службі доводиться приховувати і шифрувати ваші дані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Гра Ratchet & Clank: Rift Apart отримала новий трейлер та дату виходу

В минуле

Найпотужніший смартфон Xiaomi з сервісами Google надійшов у продаж

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle