Hardnews

Небезпека iPhone 12 для серця підтверджена офіційно

iPhone 12

Американські кардіологи підтвердили небезпеку iPhone 12 для пацієнтів з хворобами серця. Про це повідомляє телеканал NBC25 News.


Фахівці Інституту серця і судин Генрі Форда (Детройт) провели дослідження, в рамках якого заявили про небезпеку нових iPhone для здоров’я. Медики відзначили, що розташований в смартфонах Apple магніт дійсно впливає на роботу електронних кардіостимуляторів та дефібриляторів.

В рамках експерименту доктор Гурджій Сінгх (Gurjit Singh) і його колеги провели iPhone 12 Pro над грудьми пацієнта з імплантованим дефібрилятором. В результаті даної операції вбудоване медичне обладнання відключилася. «Коли ми прибрали телефон з грудей, дефібрилятор негайно повернувся до своєї нормальної роботи», – розповів журналістам Сінгх.

За словами вченого, експертна група була приголомшена такою поведінкою пристрою. «Ми припускали, що магніт в iPhone занадто слабкий, щоб вплинути на медичний прилад», – підкреслив фахівець. Гурджій Сінгх пояснив, що імплантовані кардіопристрої мають магнітний перемикач, щоб лікарі могли при необхідності неінвазивно впливати на роботу обладнання.

У повідомленні говориться, що смартфони можуть завдати шкоди людям з хворобами серця. Щоб уникнути проблем із медичними пристроями американські медики рекомендували не носити пристрої серії iPhone 12 в верхній кишені сорочки або пальто, а також не класти на груди.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито головні секрети Android 12

В минуле

З’ясувалися причини блокування переказів в «ПриватБанк»

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle