Softnews

Розкрито головні секрети Android 12

Android 12

Власники смартфонів, які будуть в змозі оновитися до Android 12, побачать абсолютно новий дизайн операційної системи. Про це стало відомо з документації, якою Google ділиться з компаніями-партнерами.


У розпорядженні XDA Developers виявилися скріншоти візуальної оболонки. На них видно, що панель повідомлень стала непрозорою, а значки в розділі “Бесіди” і “Повідомлення” отримали більш виражені закруглені кути. Крім того, кількість “плиток” збільшилась з чотирьох до шести, що дозволило збільшити їх розміри.

Крім того, час і дата помінялися місцями на екрані, а в правому верхньому куті з’явилися індикатори недавнього використання камери і мікрофона. При натисканні на них можна буде дізнатися, яка програма використовувало або продовжує використовувати камеру або мікрофон (а також геолокацію) в поточний момент. Можна буде також швидко відключити мікрофон або камеру і заборонити доступ до геолокації.

Також, згідно з витокам, Google готується запустити новий віджет “Бесіди”, в якому будуть відображатися недавні повідомлення або пропущені дзвінки.

Як ми писали раніше, Вийшла MIUI 12.5: список смартфонів, які її отримають.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли про те, як покращити роботу Wi-Fi

В минуле

Небезпека iPhone 12 для серця підтверджена офіційно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle