Hardnews

Показали живі фотографії OnePlus 9 Pro

Уже в наступному місяці повинна відбутися прем’єра флагманського сімейства OnePlus 9. Представники лінійки стануть самими зарядженими і потужними гаджетами, що коли-небудь виходили під егідою бренду. Особливо крутим буде OnePlus 9 Pro . Зовнішній вигляд смартфона вже розкритий завдяки живим фотографіям, злитим в мережу днями.


Смартфон отримає дисплей з вигнутими краями, а головним елементом на заднику з матового скла буде блок основної камери.

OnePlus 9 Pro

У нього входять чотири сенсора – два великих і два дрібних. Також тут присутній логотип фірми Hasselblad . Для тих, хто не в курсі – це шведський бренд, який займається випуском фотообладнання. Поки не ясно – чи дійсно фахівці компанії брали участь у розробці фотосенсорів OnePlus 9 Pro або це всього лише спроба зіграти на гучному імені.

OnePlus 9 Pro

Смартфону приписують OLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц і QHD + розширенням, процесор Snapdragon 888 і до 12 ГБ оперативної пам’яті. Ємність постійного накопичувача складе 256 ГБ. Також обіцяють корпус із захистом IP68, акумулятор з підтримкою 65-ватної швидкої зарядки і Android 11 з коробки. Що відносно ціни, за попередніми даними вона стартує з позначки 900 доларів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топ 3 смартфона від компанії Nokia до 3000 гривень

В минуле

Чому не слід купувати “одноразовий” номер для реєстрації на сайтах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle