Статті

Мобільний чи домашній провідний інтернет: що краще вибрати

домашній інтернет

Наші читачі часто задаються питанням: що краще – безлімітний мобільний інтернет на смартфоні, який можна роздавати по квартирі або будинку, чи повноцінний домашній інтернет по дроту. У статті ми постараємося докладно відповісти на це питання.


Швидкість

У цьому питанні перевага однозначно за домашнім інтернетом. При підключенні по дроту підключення буде стабільним і більш швидким. Звичайно, за умови, що ви вибрали тарифний план з нормальною швидкістю. Однак, не варто думати, що при підключенні через мобільний інтернет швидкість буде зовсім вже мізерною. 4G від більшості мобільних операторів вистачає для комфортного перегляду відео та навіть онлай-ігор. Проте слід велику увагу приділити рівню сигналу.

Швидкий інтернет

Також не на користь мобільного інтернету говорить пінг (це проміжок часу, за який пакет, відісланий з вашого комп’ютера або смартфона, проходить через мережу до іншого пристрою, і повертається назад – прим. GSMinfo), він буде значно вище ніж у провідного інтернету. Так що, якщо ви хочете мінімізувати затримку, а в майбутньому плануєте стрімити свій ігровий процес – однозначно підключайте домашній інтернет. 

Ціна

У цьому питанні перевага на стороні домашнього інтернету. Найчастіше безлімітні тарифи мобільного інтернету коштують значно дорожче, крім того на них все ж є обмеження як по трафіку та і по можливості роздачі інтернету на інші пристрої. А ось пакети стандартного провідного інтернету обходяться значно дешевше, навіть у тих же провайдерів, скажімо Київстар.

Обмеження

І знову мобільний інтернет виявляється в лузерах. Майже всі безлімітні тарифи, запропоновані операторами, обкладаються серйозними обмеженнями денного, або місячного трафіку, що сковують користувача. Так що доведеться постійно думати про те, скільки ГБ ще залишилося, чи вистачить їх, щоб подивитися фільм і все в такому дусі.

Мобільність

Єдиний момент, в якому мобільний інтернет виглядає краще. Наприклад, ви можете взяти ноутбук з собою на роботу і дивитися фільми. Особливо актуально це для тих, хто ходить в нічні зміни або чергування і більшу частину часу нічим не зайнятий. У разі домашнього інтернету ви обмежені тільки своїм гніздечком і на роботі він вам ніяк не допоможе.

Таким чином, якщо у вас часто виникає потреба отримання доступу до всесвітньої павутини поза домом – варто задуматися над мобільним інтернетом. У всіх інших випадках краще підключити домашній інтернет.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил уникальный тариф, у которого нет аналогов в Украине

В минуле

Дорогий Sony Xperia 5 II поступився в тесті камери навіть Pixel 4

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle