Softnews

Комп’ютери та приставки гравців в Cyberpunk 2077 опинилися під загрозою

Гра Cyberpunk 2077, що вийшла в грудні минулого року, містила в собі таку кількість недоліків, що розробникам довелося випускати величезну кількість оновлень, що їх виправляють. Проте в ній до цих пір знаходять помилки, і одна з них безпосередньо впливає на безпеку комп’ютера або ігрової приставки.


Так, користувач форуму Reddit виявив, що за допомогою файлу збережень або зовнішніх доповнень зловмисники можуть отримати доступ до комп’ютера або консолі. “Використовуючи мод (доповнення для гри, створене неофіційними розробником. -” GSMinfo “) або файли збережень, можна запустити шкідливий код, і тоді зловмисник, який написав його, отримає доступ до ПК або консолі. CD Projekt RED дізналася про цю уразливість в системі безпеки ще тиждень тому, але не спромоглася вирішити цю проблему “. На момент написання статті польські розробники ніяк не прокоментували виявлену уразливість.

Щоб захиститись від подібного роду атак, досить відмовитися від використання неофіційних доповнень і встановлювати офіційні оновлення розробників.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button