Бізнес та акції

150 тисяч в одні руки: українцям пропонують розвивати свій бізнес

долар

Український уряд організовує незвичайну програму підтримки підприємців, в рамках якої житель країни може отримати 150 тисяч гривень для створення власного бізнесу. Отримати ці гроші можуть не всі, є ряд умов, які попередньо потрібно виконати.


Дану інформацію надав Денис Шмигаль, глава Кабміну, опублікувавши повідомлення на своєму Telegram-каналі. Виплати призначені для допомоги трудовим мігрантам, які хочуть відкрити свою справу в Україні. Держава готова надати для цього великі гроші – на кожного одержувача гранту буде виділено 150 тисяч гривень. Є кілька умов для участі в конкурсі. По-перше, учасник повинен вкласти в справу 150 тисяч гривень з власних кишень, тобто людина і держава платять дві однакові суми. По-друге, одержувач гранту повинен до цього мінімум рік працювати за межами країни. По-третє, робочого стажу у нього має бути не менше 10 років.

Якщо бажаючий отримати державну допомогу відповідає вищезгаданим критеріям, він зобов’язаний надати бізнес-план, який можуть схвалити представники контролюючих органів. Всі отримані гроші він повинен буде витратити на відкриття справи і розвиток бізнесу. Всі учасники проекту можуть розраховувати на допомогу держави – їм буде надана можливість брати участь в спеціальних тренінгах, пройти навчання в профільному підприємстві, щоб отримати необхідні знання для розвитку бізнесу. У конкурс також допускаються українці, у яких за плечима немає 10-річного трудового стажу, проте в цьому випадку вони можуть не розраховувати на 150 тисяч, проте держава готова надати їм безвідсотковий кредит на кругленьку суму.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» нарахував клієнту кредит, який той не брав

В минуле

Експерт розповів про найчастіші помилки власників банківських карт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle