Hardnews

PlayStation 5 тимчасово можна отримати безкоштовно в Україні

playStation 5

Листопад 2020 року відзначився виходом ігрової консолі нового покоління від Sony – PlayStation 5. При всіх її достоїнствах, у неї є один серйозний недолік, а саме ціна. Далеко не всі, хто хоче пограти в цю чудову ігрову приставку, може дозволити собі заплатити понад двадцять сім тисяч гривень – адже саме стільки за неї просять в українських магазинах, де вона є в наявності. Але є і хороша новина: цю приставку тимчасово можна отримати в Україні безкоштовно!


Як отримати приставку безкоштовно?

Нова приставка неймовірно потужна. Її процесор заснований на восьми ядрах, що працюють в шістнадцять потоків. Потужність кожного ядра складає 3,5 гігарц. Потужність видеопроцесора становить 2,3 гігагерц, для його охолодження використовується останнє слово техніки – рідкий метал. Замість твердотільного диска використовується надшвидкий SSD. Залізо нової ігрової приставки мінімум в півтора рази потужніше, ніж у попередньої консолі цього ж виробника – культової Sony PlayStation 4 Pro.

Саме це чудо техніки, та ще й в топовій комплектації, роздають безкоштовно. Та не хто-небудь, а ми самі – для наших дорогих читачів, в якості подяки за те, що ви залишаєтеся з нами! Щоб отримати шанс виграти нову консоль від Sony, вам потрібно виконати чотири простих дії, а саме:

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Як бачите, нічого складного дійсно немає. Ви можете зробити всі ці дії менше, ніж за хвилину. Акція діє до десятого лютого. Саме в цей день відбудеться розіграш, який ми викладемо на нашому ютуб-каналі. Спасибі за те, що залишаєтеся з нами – бажаємо вам удачі в цьому розіграші і всіх наступних, які ми ще будемо проводити далеко не один раз!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» попереджає: шахраї телефонують від імені банку і крадуть гроші

В минуле

PlayStation 5 временно можно получить бесплатно в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle