Hardnews

Xiaomi готує надпотужний дешевий смартфон

Компанія Xiaomi збирається представити під власним бюджетним суббрендом Redmi смартфон для геймерів, який буде володіти значною продуктивністю завдяки 6-нм чіпу MediaTelk Dimensity 1200.


За даними Gizmochina , новинку можуть представити разом з бюджетним флагманом Redmi K40, анонс якого очікується найближчим часом.

Видання вважає, що девайс зможе “потягнути” практично будь-яку гру, хоча графічний процесор Mali-G77 MC9 трохи програє за продуктивністю Mali-G78 з топових чипів. Крім того, ігровий Redmi повинен отримати дисплей з високою частотою оновлення і ємний акумулятор.

Що стосується ціни, то пристрої Redmi володіють зниженою ціною в порівнянні з флагманськими серіями – вони часто зроблені з більш бюджетних матеріалів, оснащуються не найбільш передовими камерами, не мають чіпа NFC. Глава Redmi Лу Вейбін побічно підтвердив дані про нижчу вартість: за його словами, фанати зможуть долучитися до кіберспорту за “ціною, від якої неможливо відмовитися”.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Коли треба міняти застарілий Wi-Fi роутер на новий

В минуле

Xiaomi готує новий Mi Band 6, відомі характеристики

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle