Бізнес та акції

Правила в «ПриватБанк» і «Ощадбанк» змінилися: українцям слід підготуватися

Банкомат

З минулої неділі в силу вступили нові постанови Національного банку України, пов’язані з обміном валюти. Тепер користувачі великих українських банків можуть міняти валюту на гривню в терміналах і не тільки.


Дану інформацію надали співробітники Нацбанку на сайті організації. Нові закони стосуються роботи всіх фінансових організацій України, які мають в своєму розпорядженні термінали самообслуговування. Тепер дані автомати будуть переобладнані таким чином, щоб користувачі могли міняти в них валюту на гривні. Увага: будь-яким чином отримувати валюту через термінал як і раніше не можна, дозволяється тільки продавати іноземні гроші в обмін на гривні. Для отримання валюти потрібно користуватися послугами обмінних пунктів або банків.

Крім цього змінилася система отримання грошових переказів у валюті з інших країн. Підтверджувати дану операцію відтепер можна за допомогою біометричного закордонного паспорта або через мобільний додаток “Дія” з ID-картою. Для людей, які хочуть заробляти більше на власних вкладах, а також покупців держоблігацій, також введені нові послуги. Наприклад, купувати валюту можна в режимі «форвард» – це значить, що гроші можна отримати з відстрочкою, а не в момент укладання угоди. При цьому переклад буде розраховуватися з урахуванням курсу валюти, який був зафіксований під час процедури оформлення договору. Це дозволить повертати свої валютні вклади в тій грошовій одиниці, в якій вони були закладені, при цьому відсотки стануть переводитися в гривні.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» дозволяє кожному бажаючому отримати 500 гривень

В минуле

Vodafone пропонує користуватися безлімітом за 0,01 грн

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle