Hardnews

Топову версію PlayStation 5 з Blu-ray приводом роздають безкоштовно в Україні

PlayStation 5

Нова ігрова приставка – Sony PlayStation 5 – вийшла на ринок ще в листопаді минулого року. Виявилося, що придбати її можуть далеко не всі бажаючі. Серйозною проблемою стала ціна, яка в нашій країні становить не менше двадцяти семи тисяч гривень. Інша проблема пов’язана з логістичними проблемами – її часто просто немає в магазинах. На щастя, зараз консоль роздають безкоштовно, причому в топовій комплектації.


Як безкоштовно отримати приставку?

Нова «плойка» набагато могутніше, ніж будь-який аналог в нашій країні. Її відеопроцесор тактовою частотою 2,3 гігагерца використовує для охолодження рідкий метал. У основного процесора вісім ядер і шістнадцять потоків з тактовою частотою 3,5 Ггц, це робить його в півтора рази потужнішим, ніж у попередньої консолі Sony PlayStation 4 Pro. Твердотільні накопичувачі пішли в минуле, нова PS 5 використовує SSD-диск. Це дозволяє ще сильніше розігнати швидкодію.

PlayStation 5

 

Як же безкоштовно обзавестися цим дивом техніки в топовій комплектації з Blu-ray приводом? Для цього потрібно взяти участь в акції, яку ми організували для читачів. Всі необхідні дії займуть всього чотири хвилини.

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Термін дії акції – до десятого лютого. Ми розіграємо приставку на нашому ютуб-каналі, і ви дізнаєтеся, кому посміхнеться удача. Спасибі, що читаєте нас – ми завжди намагаємося оперативно доносити до вас новини технологій і мобільного зв’язку!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

На які пропущені дзвінки не варто передзвонювати

В минуле

Топовую версию PlayStation 5 с Blu-ray приводом раздают бесплатно в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle