Статті

Чому виробники смартфонів відмовилися від знімних акумуляторів

Напевно серед наших читачів є багато людей, які застали телефони зі знімними акумуляторами. Однак, не всі з них знають, чому виробники відмовилися від них. Насправді причини досить тривіальні. І сьогодні ми вам про них розповімо. Так що, якщо це питання вас давно мучило – читайте нашу статтю.


Захист від води і пилу

Багато сучасних пристроїв мають просунутий захист від води і пилу, завдяки якому можуть витримувати експлуатацію в екстремальних умовах, в тому числі під водою.

Смартфон зимою

Це не вдалося б реалізувати при використанні змінної батареї, так як рідина гарантовано б проникала в зазори, окислюючи контакти і виводячи компоненти пристрою з ладу. Саме це і траплялося зі старими телефонами, серед яких не було моделей з вологозахистом.

Розміри

В наш час є тренд на потужні акумулятори ємністю 4000 і навіть 5000 мАч. Якби подібні батареї були б знімними, це неодмінно б позначилося на розмірах смартфонів, зокрема, товщині. Великі моделі зустрічаються і зараз, уявіть їх габарити при знімних батареях.

ремонт смартфону

До того ж, функціонал сучасних смартфонів куди багатший, ніж у перших моделей. А відповідають за нього різноманітні датчики, яким теж потрібне місце в корпусі.

Нові матеріали кришки

Якщо старі пристрої оснащувалися кришками з полікарбонату, то більш сучасні моделі подорожче мають спинки зі скла і металу – матеріалів, куди менш гнучких і пластичних, ніж полікарбонат. Таким чином, якби у нинішніх смартфонів були знімні акумулятори, до яких можна було б отримати доступ знявши задній кришці, багато користувачів би неодмінно випадково ламали її, а потім критикували виробника. Все це не потрібно жодній зі сторін.

виробники смартфонів

Тепер ви знаєте основні причини, через які виробники відмовилися від знімних акумуляторів. Якщо стаття здалася вам цікавою – обов’язково поділіться нею з друзями.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито нові умови використання WhatsApp за які можуть заблокувати ваш аккаунт

В минуле

Чому мобільні оператори забороняють безкоштовно роздавати Інтернет і обмежують трафік

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle