Бізнес та акції

Скандал в «Новій пошті»: людина отримала пошкоджений товар

Нова пошта

У соціальній мережі Facebook з’явився негативний коментар від користувача «Нової пошти», який скаржиться на дії співробітників сервісу. За його словами, вони перепакували посилку з метою заробити, при цьому пошкодивши дорогий вантаж.


Дану інформацію надав клієнт сервісу Артем Пустовіт. Користувач замовив в інтернет-магазині дорогу авторську книгу в твердій палітурці і довірив її доставку «Новій пошті». Як з’ясувалося пізніше, продавець правильно запакував видання, помістивши його в тверду упаковку і розмістивши горизонтально. Однак співробітники «Нової пошти» дотримуються традиційної для сервісу тактики – перепаковувати посилки в власні упаковки, щоб «здерти» з клієнтів гроші за цю процедуру. Чи варто уточнювати, що дана убога політика в корені невірна і спрямована на заробіток грошей компанією. Однак в цьому випадку звичка співробітників привела до сумних наслідків.

Виявилося, що працівники компанії викинули первісну тверду упаковку, помістивши книгу в м’який звичайний короб фірми. Крім того, перевозили книгу в діагональному положенні, розмістивши зверху і знизу інші вантажі. В результаті видання всю дорогу було затиснуте з обох сторін, краями обкладинки впираючись в коробку і стрибаючи на купинах. Це призвело до того, що книга вартістю в 5 400 гривень прибула на місце з оббитими краями обкладинки, а в деяких місцях вона була повністю зірвана через удари об інші вантажі.

Користувач гнівно заявляє, що вже відправив запит на поштову скриньку сервісу з вимогою компенсувати вартість книги. Він додає, що керівництво не повинно намагатися проігнорувати або відкинути запит, так як чоловік має намір стояти на своєму в будь-якому випадку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращі розумні годинники за співвідношенням ціни та якості

В минуле

Стало відомо чому не слід купувати техніку в розстрочку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle