Бізнес та акції

ПриватБанк заблокував карту на невизначений термін: масові перевірки

Приватбанк

На порталі Мінфін знову з’явилася скарга, адресована державному банку «ПриватБанк». На цей раз клієнта скаржиться на свавілля співробітників фінустанови, які заблокували рахунки через фінмоніторинг і не надають точної дати закінчення перевірки.


Жінка детально описала проблему і звернулася до представників банку з проханням про допомогу. Відповідно до заяв громадянки України, «ПриватБанк» заблокував всі її рахунки, включаючи дитячий, посилаючись на вимоги фінмоніторингу. При цьому, як заявляє жінка, представники фінансової установи ніяк не пояснили причину перевірки, при цьому зажадавши безліч документів, які пояснюють рух коштів на її рахунках. Коли вона принесла всі ці папери, співробітники знову запросили іншу документацію. Але найбільш сильно дівчину хвилює те, що працівники «ПриватБанку» не називають терміни остаточної перевірки – спочатку вони заявляли, що це триватиме добу, потім змістили дату на тиждень.

Користувач не розуміє, чому у керівництва банку таке байдуже ставлення до своїх клієнтів. За словами дівчини, вона має активний рахунок в «ПриватБанку» вже 11 років, за цей час встигла сама попрацювати в ньому, в інших банках не обслуговувалася. Блокування поставило її в глухий кут – жінка залишилася без грошей, вона не може доставити дитину в школу, так як громадський транспорт в її місті не приймає готівку. Представники «ПриватБанку» відреагували на її відгук, написавши у відповідь, що діють згідно з чинним законодавством, а для додаткових питань існує «гаряча лінія».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клієнти Ощадбанку не можуть розпоряджатися своїми грошима: проблеми в роботі

В минуле

Названо найміцніші моделі смартфонів на думку експертів

В майбутнє

Також буде цікаво