Hardnews

Українцям розкрили правила вибору захисного скла для смартфона

Захисне скло для смартфона – корисний аксесуар, який може врятувати дисплей від пошкоджень. Однак, важливо правильно підібрати його. Про те, як це зробити, читайте нашу статтю.


Підбирайте скло під вашу модель смартфона

Захисне скло не універсальне. Кожна модель призначена для певного смартфона не просто так. Якщо проігнорувати цей момент і купити аксесуар для іншого гаджета, ви можете виявити, що важливі місця можуть виявитися неприкритими або навпаки – скло закриє динамік або фронталку.

Визначтеся з товщиною

Захисне скло

Оптимальним показником є ​​0.3 мм. Від нього залежить не тільки те, наскільки надійним буде захист матриці, але і те, як сильно скло вплине на роботу функції сенсорного управління. Купивши товсте скло, ви отримаєте додатковий захист, але користуватися апаратом стане незручно.

Не забувайте про покриття

Ще один важливий факт. Захисне скло може мати матове, глянцеве, олеофобне, приватне або надпрозоре покриття. Кожне з них має свої переваги. Наприклад, матове стане відмінним варіантом для тих, хто хоче, щоб екран залишався читаним на сонці, олеофобне ж підійде людям у яких потіють руки. Таке покриття перешкоджає появі жирних плям і вологи на екрані.

Зверніть увагу на вартість

Не варто купувати супердороге скло, але і сильно економити теж не варто. Так, багато користувачів користуються аксесуарами з аліекспресса, які коштують 1-2 долари, але такі моделі гарантовано проживуть недовго. Добре якщо вони дотягнуть до першого падіння, а не почнуть тріскатися від дотику. До того ж, замовивши таке скло ви можете виявити, що воно не відповідає заявленим характеристикам. Так що, краще переплатити зайві пару гривень і купити аксесуар в найближчому магазині стільникового зв’язку. Повірте, так набагато надійніше.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Анонсовано Samsung Galaxy A32, найдоступніший смартфон компанії з 5G

В минуле

Недорогий смартфон Xiaomi ставить рекорд продажів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle