Hardnews

Xiaomi більше не буде підтримувати два десятка смартфонів

Представники компанії Xiaomi офіційно заявили, що ще 19 смартфонів фірми не отримають чергового оновлення прошивки. Таким чином, замість 81 моделей телефонів довгоочікувану MIUI 12.5 отримають лише 62 девайса.


Дану інформацію одночасно поширили кілька китайських новинних виданнь, прикріпивши посилання на офіційну заяву керівництва Xiaomi. Компанія або не бачить сенсу витрачати сили своїх розробників на підтримку застарілих смартфонів, так як їх навички потрібні в інших проектах, або фірма зіткнулася з нестачею грошей, які витратилися на інші завдання. Якщо враховувати перестановки на китайському ринку хайтек-компаній, то більш ймовірний другий варіант.

Як би там не було, в число «щасливчиків» не потрапляє Росо F1, шість моделей Mi (8, Lite, Explorer Edition, SE, Under Display Edition і Pro), а також дванадцять телефонів лінійки Redmi (7, 7А, Note 7 Pro , Note 7S, 8, DUAL, Pro, 8А, 9 Prime, 9АТ, 9i і 9С). На дані телефони MIUI 12.5 не випускатиметься, власникам доведеться задовольнятися десятою версією прошивки.

Варто зауважити, що надія ще жевріє, так як Xiaomi останнім часом робить заяви, а потім їх коригує. Так було в минулий раз, коли представники заявили, що оновлення вийде на 81 моделей. Потім керівництво вибачилося і зменшило список до 48 телефонів. Тепер же вважається, що MIUI 12.5 буде випущено на 62 девайса. Чи будуть подальші коригування – невідомо.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Список нових смартфонів, які Xiaomi випустить до кінця березня

В минуле

Нова пошта пояснила високі тарифи на доствку

В майбутнє

Також буде цікаво