Статті

Як дізнатися, що ваш номер телефону доданий в «чорний список»

Існує як мінімум 3 способи дізнатися про те, що ваш номер заблокували. Якщо ви довго намагаєтеся вийти на зв’язок з людиною, але все безрезультатно, можливо, ви ломитесь в зачинені двері. Зараз ми розповімо, як вирахувати, що ваш номер виявився в «чорному списку».


1. Незвичайне голосове привітання

Поки ніхто не оповіщає абонента, що з ним не бажають спілкуватися. Хоча це було б зручно!

Уявіть, ви кому-небудь телефонуєте, а замість більш звичного «Абонент недоступний. Будь ласка, передзвоніть пізніше» дівчина на запису приємним голосом повідомляє щось на кшталт: «Вибачте, Ваш номер доданий в «чорний список»! Ви більше не додзвонитися до цього абонента».

Однак про блокування номера можна здогадатися за іншою непрямою ознакою. У деяких випадках на це натякає голосовий запис на зразок: «Абонент, якому ви телефонуєте, тимчасово не приймає дзвінки».

Якщо це повторюється протягом декількох днів поспіль, з імовірністю 90% ваш номер доданий в ЧС.

Решта 10% – виключення. Наприклад, якщо людина, якій ви телефонуєте, виїхав за кордон, або мережа серйозно пошкоджена. Тому пошукайте інші докази блокування.

2. Одину гудок

Якщо при наборі номера ви чуєте всього один гудок і тишу після нього, це практично вірна ознака блокування. 3-5 гудків зазвичай говорять про те, що встановлено переадресацію.

3. Короткі гудки або швидке скидання виклику

Пояснювати цей пункт немає сенсу, так як будь-який абонент знає сигнал «зайнято» або хоча б раз стикався з тим, що виклик сам скидається. Але варто зазначити, що такі «симптоми» блокування зустрічаються найрідше. Подібні ознаки частіше говорять про прості збої мережі, тому цей пункт стоїть на останньому місці.

Якщо при багаторазових спробах додзвонитися до людини ви зіткнулися з якимись із зазначених вище ознак занесення номера в «чорний список», зробіть фінальний тест – спробуйте передзвонити з іншого номера. Це розставить всі крапки над «і».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як знизити витрату заряду смартфона практично в два рази?

В минуле

Samsung Galaxy S21 виявися дешевше попередника на 3000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво