Hardnews

Redmi K11 – найпотужніший смартфон за 10 тисяч гривень

Redmi K11

Xiaomi Mi 11 вже вийшов, тож настав час бренду Redmi звертати на себе увагу аудиторії. Виробник пообіцяв створити флагманський смартфон з чіпсетом Snapdragon 888 одним з перших в світі.


Мобільний телефон Redmi K11 вже помітили в мережі. Саме ця модель може похвалитися флагманським Snapdragon 888. Джерело вважає, що це буде найдоступніший смартфон з новітньою топовою платформою. Раніше вважалося, що апарат отримає назву Redmi K40, але виробник вирішив змінити принцип найменування моделей.

Redmi K11

У мережі вже з’являються зображення гаджета, на яких можна розглянути плоский екран, який має у верхній лівій частині невеликий отвір для фронтальної камери. Можливо, в стандартній версії пристрою буде процесор Dimensity 1000 і 64-мегапіксельна камера. А ось Snapdragon 888 і 108-мегапіксельний модуль прибережуть для Redmi K11 Pro. В плані ціни можна розраховувати на суму в районі 13 тисяч гривень, так як за  Mi 11 просять 17 тисяч гривень в базі і 20+ в топовій конфігурації.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли, як захистити смартфон від нагрівання під час зарядки

В минуле

Нова версія Windows вміє запускатися миттєво

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle