Hardnews

Xiaomi Mi Band 6 обзавівся унікальним набором функцій

У мережі з’явилася інформація про нові, унікальні функції, які будуть реалізовані в фітнес-браслеті Xiaomi Mi Band 6. Пристрій буде відрізнятися великим екраном, а також унікальною технологією Mi Haptic, яка дозволить налаштовувати вібрацію браслета «під себе».


Дану інформацію надали репортери новинного видання XiaomiPlanets, які поспілкувалися з представниками компанії-розробника і прикріпили до публікації посилання на це офіційне джерело. В першу чергу цікавлять безконтактні технології, реалізовані в браслеті – за допомогою функції NFC можна розплачуватися в магазинах, просто піднісши руку до зчитувача. Крім цього будуть суттєво розширені можливості відстеження параметрів життєдіяльності власника – зчитувати можна пульс, температуру, витрати калорій і пройдену відстань. Ще представники компанії-розробника натякнули про якійсь неймовірно якісний дисплей, однак більш детальну інформацію надати відмовилися.

А ось про що підвели красномовно і розгорнуто, так к незвичайному і унікальному девайсу Xiaomi Mi Haptic. Даний модуль є лінійним мотором, який зможе урізноманітнити звичайну вібрацію корпусу браслета. За допомогою нової системи користувачі отримають можливість налаштовувати рівень, частоту, швидкість і потужність вібрації під свої переваги. Розробники описують свій продукт, як «репульсор нових тактильних 4D-відчуттів», натякаючи, що такої гнучкості настройки раніше ви ніде не зустрічали. Комбінуючи ті або інші елементи, можна домогтися більш 150 варіантів тремтіння корпусу. Саме тому модуль отримав таку назву, так як  «Haptic» перекладається як «тактильний».

Що стосується дати виходу Xiaomi Mi Band 6, то розробники як і раніше зберігають мовчання.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні перестав працювати YouTube, Gmail та інші сервіси Google

В минуле

Экран для телефона: как правильно подобрать замену

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle