Статті

Android-додатки, які зроблять вас розумнішими

На просторах Google Play є маса програм для розвитку вашого інтелекту, уваги, пам’яті і так далі. При цьому справа не обмежується простими тренажерами на складання чисел або запам’ятовування карток. Є серед них і безліч веселих ігор. Саме про них ми б  і хотіли Вам розповісти. Для того, щоб ви могли поєднати приємне з корисним.

100 Logic Games

100 Logic Games

Як випливає з назви, додаток містить 100 ігор для тренування логіки. Це як різноманітні казуальні ігри, так і головоломки, математичні і логічні завдання. Нудьгувати вам точно не доведеться.

Завантажити в Google Play

Lumosity

Lumosity

Lumosity, ймовірно, одна з найпопулярніших розумних ігор на мобільному ринку сьогодні. Lumosity має в активі короткі рівні, які допоможуть розвинути пам’ять, поліпшити когнітивні функції і навички прийняття рішень. Деякі ігри з набору є безкоштовними, а от за розблокування інших доведеться заплатити.

Завантажити в Google Play

Tricky Test 2

Tricky Test 2

Це, по суті, колекція головоломок. Спочатку проходити рівні легко. Але до чим більш високого рівня ви дійдете, тим складніше вам буде розкусити головоломку. У плюси можна записати також і вельми приємну оку графіку.

Завантажити в Google Play

Peak

Peak

Черговий ігрове додаток для тренування вашого мозку. Алгоритми програми розроблені нейробіологами з Кембріджського і Нью-Йоркського університетів. Вправи для тренування мозку будуть нарощувати складність і дозволять вам поліпшити короткочасну пам’ять, когнітивні навички, координацію і концентрацію.

Завантажити в Google Play

Clockwork Brain Training

Clockwork Brain Training

Clockwork Brain Training має вельми приємний призначений для користувача інтерфейс. А самі головоломки, хоч і є складними, але вирішуються швидко. Так що це ідеальний додаток для того, щоб трохи потренувати свій мозок, поки ви стоїте в пробці чи їдете в метро.

Завантажити в Google Play

Elevate

Elevate

Еlevate є чимось на зразок конкурента вже згаданої Lumosity. Додаток має схожий набір задачок для розвитку когнітивних функцій, пам’яті, сприйняття, тренування пам’яті і так далі. Ну а простота управління дозволить вам без проблем вникнути в ігровий процес і почати ставати розумнішими.

Завантажити в Google Play

Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button