Hardnews

У PlayStation 5 знайшли приховану функцію

Обговорення
PlayStation 5

У приставці нового покоління від Sony виявили прихований браузер. Про це повідомляє видання ArsTechnica.


Щоб знайти програму для перегляду веб-сторінок, журналісти порадили зайти в налаштування системи PlayStation 5 і відкрити керівництво користувача. На відміну від більшості інформаційних повідомлень, що з’являються в інтерфейсі консолі, керівництво користувача відкривається в окремому браузері. Відповідний документ розміщений за посиланням manuals.playstation.net, однак відкрити його з інших браузерів, наприклад з телефону або комп’ютера, неможливо.

Автори припустили, що Sony не розраховувала, що власники консолей будуть використовувати браузер для навігації в мережі, тому обмежила його функціональність. Щоб вийти з керівництва користувача, потрібно долистати до його до кінця і натиснути на логотип Twitter, тим самим прив’язавши свій обліковий запис PS5 до аккаунту в соцмережі. Після цього браузер відкриє інтерфейс Twitter і дозволить користуватися сервісом мікроблогів і іншими сайтами.

Зокрема, журналістам вдалося відвідати Google , YouTube, Vimeo, Twitch, Spotify, Soundcloud і інші ресурси в інтернеті. У матеріалі йдеться, що їм вдалося без проблем запустити відео на YouTube і включити музику через Spotify. Однак деякі сайти – як правило, працюють на Flash – відкрити не вдалося.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google засмутив любителів мобільної фотографії

В минуле

Експерти розповіли про найпопулярніші хитрощі стільникових операторів

В майбутнє

Також буде цікаво