Hardnews

На смартфонах Samsung зламалася зарядка

Користувачі флагманських смартфонів Samsung поскаржилися на проблему з зарядкою апаратів. На відгуки споживачів звернуло увагу видання Android Police.


Журналісти помітили, що в останні місяці на форумі Samsung і в соцмережах з’явилася велика кількість повідомлень про поломку бездротової зарядки. За словами користувачів, на смартфонах корейської компанії або істотно знижується потужність зарядки, або девайси зовсім перестають заряджатися. У відгуках найчастіше мова йде про швидку бездротову зарядку для телефонів, яку підтримують актуальні флагмани компанії.

Зокрема, у ряду користувачів потужність бездротової зарядки різко знизилася до стандартної – близько п’яти ват. Відзначається, що скарги з’явилися у вересні-жовтні, що може бути пов’язано з розгортанням великого оновлення безпеки для смартфонів Samsung. Про це говорять і деякі власники девайсів.

Найчастіше з проблемою стикаються власники актуальних смартфонів корейського бренду. У відгуках згадуються гаджети лінійки Samsung Galaxy S20, а також пристрої флагманської серії Galaxy Note20, представлені в серпні.

На момент написання замітки Samsung офіційно не відреагувала на скарги користувачів. При цьому компанія в кінці жовтня почала випуск оновлення для смартфонів – журналісти припустили, що апдейт теоретично може вирішити проблему з зарядкою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо про перший випадок поломки PlayStation 5

В минуле

Realme 7 5G обзавівся точною датою виходу

В майбутнє

Також буде цікаво