Новини

Xiaomi Mi Band 3: в Ураїні знищать сотню фітнес-трекерів

Обговорення
Xiaomi Mi Band 3

В Україні знищать 100 фітнес-трекерів Mi Band 3, через те що Xiaomi звинувачує українську компанію NIS, яка ввозить її продукцію, в порушенні прав інтелектуальної власності.


Ще з 2017 року тягнеться розгляд у справі Xiaomi Inc проти українського дистриб’ютора NIS, щодо прав на ТМ Xiaomi. У квітні 2018 року Київським судом було винесено рішення про знищення контрафактної партії смартфонів Xiaomi Redmi 4, ввезеної NIS в Україні.

На даний момент китайський виробник хоче домогтися аналогічного рішення з приводу фітнес-трекерів Mi Band 3.

Адвокат Xiaomi Inc Олександр Шевченко подав позов до Господарського суду Києва, вимагаючи ліквідувати партію Mi Band 3, в кількості 100 одиниць. Позов було частково задоволено. Судом була накладена заборона на митне оформлення даної партії товарів. Для подальшого розгляду позову Xiaomi Inc повинна внести 28 000 гривен. Така вартість 100 фітнес-трекерів Mi Band 3.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi 7A: в Україні стартують продажі бюджетного смартфону

В минуле

Samsung Galaxy Note 10 замінить одразу декілька пристроїв

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.