Hardnews

Останню доступну версію PlayStation роздають безкоштовно

Обговорення

Консолі від Sony колись стали новим словом у геймінгу на приставках. У ті часи багато хто вважав, що з появою і розвитком комп’ютерів як ігрових платформ консолі незабаром втратять свою популярність, і на них залишаться тільки примітивні аркади. Перша Sony PlayStation розвіяла цю помилку, і з тих пір кожна нова консоль підтверджувала, що ігри на приставки можуть бути нічим не гірше комп’ютерних. Саме з них почався багаторічний спір між «комп’ютерщиками» та «консольщиками» – у кого кращі ігри. З часів виходу першої Sony PlayStation пройшло вже двадцять п’ять років, вийшло вже чотири покоління приставок, скоро з’явиться вже п’ята. Але поки що остання доступна версія PlayStation все ще зберігає свою актуальність, і – що найголовніше – зараз її роздають повністю безкоштовно!


Як отримати консоль безкоштовно?

Консоль, яку роздають безкоштовно – це Sony PlayStation 4 Pro, найактуальніша до виходу п’ятого покоління. Вона являє собою поліпшену версію «четвірки», що з’явилася на ринку у 2016 році. На неї вже вийшло безліч відмінних ігор, ця консоль підтримує ультрависокі розширення та вважається однією з найкращих в історії. Одних лише ігор на неї продано понад мільярд екземплярів, і ми говоримо тільки про ліцензійні версії, за якими є статистика!

Що ж потрібно для того, щоб обзавестися PlayStation 4 Pro абсолютно безкоштовно? Нічого складного, досить виконати три простих дії, які вчиняються менше, ніж за хвилину. Ось ці дії:

  • Підпишіться на наш канал на Youtube.
  • Підпишіться на нас у Google News.
  • Залиште свою адресу електронної пошти за посиланням.

Акція діє до сімнадцятого листопада. На наступний день ми підведемо підсумки розіграшу, і один з наших дорогих читачів отримає прекрасну консоль. Удачі вам, спасибі, що залишаєтеся з нами!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Через помилку в новій версії програми ПриватБанку клієнт втратив гроші

В минуле

Последнюю доступную версию Sony PlayStation раздают бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво