Softnews

Довго не живуть: користувачі поскаржились на MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi вже майже завершила первинне поширення свіжої фірмової оболонки MIUI 12 і навіть почла усувати її «дитячі хвороби». Однак є досить серйозна проблема, яка завдає неприємностей користувачам таких смартфонів, як Poco F1, Redmi Note 8 Pro і Xiaomi Mi 9.


Користувачі цих смартфонів скаржаться на занадто швидке витрачання заряду акумулятора після установки оболонки MIUI 12, причому офіційно випущеної Xiaomi, а не портованих неофіційних варіацій. Така ж проблема спостерігалася з MIUI 11 – попередня оболонка «висмоктувала життя» з смартфонів, на кшталт Xiaomi Mi 9T і Redmi K20.

Ряд користувачів Poco F1, Redmi Note 8 Pro і Xiaomi Mi 9 продовжують шукати на форумах в мережі, в тому числі і в офіційному співтоваристві Mi Community рішення для своєї проблеми. Один з модераторів Mi Community навіть заявив, що ситуація з помітним зниженням часу автономної роботи на MIUI 12 однакова для «всіх пристроїв» і це «відома проблема», яку сподіваються вирішити в майбутніх оновленнях.

MIUI 12

Справедливості заради варто відзначити, що проблема нехай і досить широко поширена, але насправді спостерігається не у всіх оновлених моделей. Деякі власники смартфонів Mi 9T Pro і Mi 8 SE навіть повідомляють про поліпшення часу автономної роботи. Можливо, все залежить від того, за яким сценарієм смартфони використовуються.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо 3 звички, які шкодять нашим смартфонам

В минуле

Видаліть негайно: ці два десятки застосунків з Google Play небезпечні

В майбутнє

Також буде цікаво