Новини

Android Q отримає покращену навігацію жестами

Google планує поліпшити навігацію жестами у фінальній версії майбутньої мобільної ОС Android 10 Q , – повідомляє видання 9to5Google.

Новий жест «Назад»

До цього Google вже переробив в Android традиційну кнопку «Назад» – замість кнопки на екрані в Android 10 Q можна буде використовувати рух пальцем по обидві бічні грані до центру дисплея. Схожий жест вже широко застосовується в сторонніх оболонках, наприклад, в тій же MIUI від Xiaomi.

Однак, дане нововведення викликало конфлікт з висувними меню, які використовуються деякими додатками. Через це довелося використовувати новий жест з діагональним рухом, який виявився менш зручним для більшості користувачів.

Android Q
Android Q

Зміни жестів в Android 10 Q Beta 5

Google вирішив виправити ситуацію вже в прийдешній тестовій збірці Android 10 Q Beta 5, в якій після довгого натискання на бічні грані дисплея з’являться панель, а вже потім рух пальця збоку до центру викличе бічну панель. У той же час простий жест рухом пальця по обидвох бічних гранях до центру дисплея виконає команду «Назад».

Регулювання чутливості жесту

Крім цього, в Android 10 Q Beta 5 буде додана можливість регулювання чутливості жесту «Назад». Користувачі, що випробували нову тестову збірку ОС Android 10 Q повідомляють, що дана функція дозволить «значно поліпшити навігацію». А для прихильників навігації традиційними кнопками в Android 10 Q буде залишена звична панель навігації з трьох клавіш.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button