Softnews

Німці порадили: названо кращий антивірус для Windows 10

Обговорення

Windows Defender разом з рядом інших антивірусів був названий кращим рішенням для ОС від Microsoft . Про це повідомляється на сайті німецького агентства Av-Test.


Фахівці лабораторії провели тестування програм для виявлення вірусів і на основі декількох показників розкрили кращі з них. Максимальний рейтинг отримали вісім продуктів, в тому числі, і Windows Defender ( «Захисник Windows»). Також в список кращих програм за версією експертів увійшли AhnLab, Avira, F-Secure, G Data, McAfee, NortonLifeLock і «Антивірус Касперського» .

windows defender

Кращі, за даними Av-Test, антивіруси отримали максимальну кількість балів – 18. З точки зору безпеки комп’ютера, впливу на продуктивність пристрою і зручність використання програми оцінили на шість балів. Решта присутніх в топі сервісів – Avast, AVG, Bitdefender і BullGuard – набрали по 17,5 бала і також були рекомендовані фахівцями лабораторії до установки на комп’ютери під управлінням Windows.

«Захисник Windows» є вбудованим в ОС від Microsoft антивірусом. У вересні експерти з кібербезпеки виявили в продукті лазівку для установки шкідливих програм. Зокрема, пролом в системі безпеки дозволяв використовувати командний рядок MpCmdRun.exe для інсталяції непідтверджених додатків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi 10T Lite vs POCO X3 NFC: обираємо кращий бюджетник

В минуле

Щоб не засмутити геймерів: стала відома доля Half-Life 3

В майбутнє

Також буде цікаво