Новини

Apple MacBook Pro вибухнув біля ліжка власника

В кінці червня Apple оголосила , що акумулятори 15-дюймових MacBook Pro, випущених в період з вересня 2015 по лютий 2017 року, можуть бути вибухонебезпечними. Тепер же один з користувачів Facebook поділився фото свого MacBook Pro після вибуху акумулятора.

Стівен Ганье, саме так звуть власника нещасливого комп’ютера, розповів, що його лептоп вибухнув за 3 дні до офіційної заяви Apple – компанія почала відкликати проблемні MacBook Pro 20 червня, а його ноутбук вибухнув 17 червня.

Відповідно до розповіді Ганье, ввечері в понеділок, коли він лежав у ліжку, батарея його MacBook Pro вибухнула, а комп’ютер продовжив трохи горіти, наповнюючи будинок димом. Як зазначив хлопець, зазвичай він кладе свій ноутбук на диван, але в цей раз комп’ютер залишився на столику. Цілком ймовірно, що вибух ноутбука міг спричинити пожежу, якби він лежав у ліжку.

Примітно, що за словами Ганье, в момент вибуху MacBook Pro комп’ютер не був включений і не заряджався. Поки Apple офіційно не прокоментувала подію.

Якщо ви власник 15-дюймового MacBook Pro, ви можете дізнатися, чи є акумулятор в вашому комп’ютері проблемним, перевіривши серійний номер свого MacBook Pro .


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button