Hardnews

Xbox Series X вже доставили в магазини

Обговорення

Як стало відомо, компанія Microsoft вже розіслала перші партії своєї нової консолі Xbox Series X в магазини. Про це стало відомо завдяки свіжій публікації в мережі.


Так, ще вчора Джон Скарр з мережі магазинів Best Buy опублікував фото з демонстрацією коробки нової консолі, передає Gizmochina. Судячи по зображенню, деякі магазини прямо зараз мають у своєму розпорядженні пристрої на своїх складах. Також фото показало, як буде виглядати фінальний дизайн коробки Xbox Series X: у верхній частині розташувалася крупним планом сама консоль, при цьому на ній також можна побачити інформацію про обсяг SSD (1 ТБ) і про можливість відтворення підтримуваних ігор в розширенні 4K з частотою 120 кадрів в секунду.

Xbox Series X

Xbox Series X

Нагадаємо, що реліз Xbox Series X намічений на 10 листопада 2020 року по всьому світу. Разом з нею також стане доступна і “молодша” версія – Xbox Series S.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Комп’ютер не потрібен: смартфони Xiaomi можуть запускати linux і Windows 10

В минуле

Київстар запустив найдешевший тариф в своїй лінійці

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle